, , BOLJE ZIVETI JEDAN DAN KAO LAV, NEGO 100 GODINA KAO CRV, , JA ZIVIM KAO LAV, ,

HomeHome  FAQ/УпутствоFAQ/Упутство  ТражиТражи  Листа члановаЛиста чланова  Корисничке групеКорисничке групе  Региструј сеРегиструј се  ПриступиПриступи  

Share | 

Da li ste nekad bili na Kosovu?

Погледај предходну тему Погледај следећу тему Go down 
АуторПорука
ARKANOVA TIGRICA
Admin

Број порука : 301
Локација : Zьrich-Kraljevo

ПорукаНаслов: Da li ste nekad bili na Kosovu?   Wed Jun 18, 2008 11:25 pm

Da li ste nekad bili na Kosovu ili bi voleli da nekad odete? Sta mislite kako je tamo narodu sto zivi?

Последњи изменио ARKANOVA TIGRICA дана Thu Jun 19, 2008 8:17 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Погледај профил корисника
Гост
Гост

ПорукаНаслов: Re: Da li ste nekad bili na Kosovu?   Thu Jun 19, 2008 12:00 am

cheers
Назад на врх Go down
jeca

Број порука : 465
Локација : Пожега-Србија

ПорукаНаслов: Re: Da li ste nekad bili na Kosovu?   Wed Jul 09, 2008 1:38 pm

na Kosovu nisam bila,i verujem da je narodu veoma tesko!!! Neutral
Назад на врх Go down
Somi

Број порука : 18

ПорукаНаслов: Re: Da li ste nekad bili na Kosovu?   Fri Jul 11, 2008 1:01 am

Pomoz Bog Junaci! Prvi put sam na ovom forumu i tek sam skoro saznao za njega i za sajt o Arkanu Heroju. Veoma sam se prijatno iznenadio videvsi sajt i forum. Svaka vam cast i samo tako!
Na Svetom Kosovu sam bio na zalost samo jednom ali na mnoga mesta i to necu nikad zaboraviti. Jednostavno svaki Srbin kad ode tamo oseti veliku Duhovnost koju nosi nasa Sveta zemlja!
Назад на врх Go down
DJOLE_ARKAN
Admin

Број порука : 926
Локација : SRBIJA

ПорукаНаслов: Re: Da li ste nekad bili na Kosovu?   Fri Jul 11, 2008 9:11 am

Bog ti pomogao brate i hvala sto si se prikljucio forumu
Назад на врх Go down
Погледај профил корисника http://arkan.wwooww.net
Aca Bugarin

Број порука : 4
Локација : Kikinda, Srbija

ПорукаНаслов: Re: Da li ste nekad bili na Kosovu?   Thu Jul 17, 2008 10:08 pm

Био сам на граници са Косовом и Метохијом, посетио сам само границу између Косова и Србије код Копаоника и био код једног великог кратера од НАТО бомбе на граници са Косовом, велику провалију је направила НАТО бомба.
Назад на врх Go down
MM1389

Број порука : 1

ПорукаНаслов: Re: Da li ste nekad bili na Kosovu?   Tue Jul 22, 2008 11:26 pm

POZDRAV SVIMA,KO JE BIO U SKORAŠNJE VREME NA KOSOVU ZANEMEO BI ZBOG MAČEHOVSKOG ODNOSA NAŠE MATICE PREMA SVOJOJ SVETOJ ZEMLJI.NAROD DOLE JE ZABORAVLJEN OD SVIH,PREPUŠTEN NA MILOST I NEMILOST ŠIPTARSKOJ NARKO MAFIJI.BIO SAM LIČNO NEDAVNO U KOSOVSKOJ MITROVICI I BIO NEPRIJATNO IZNENAĐEN KOLIKO JE ZAPRAVO TAJ NAŠ SEVERNI DEO MALI I U KAKVIM USLOVIMA LJUDI ŽIVE.A TEK KAKO ŽIVE OSTALI U TIH PAR ENKLAVA ŠTO NAM IH JE OSTALO.MI NEMAMO VLAST NI VOJSKU NI POLICIJU ALI VERUJEM DA SU SVI KOJI SU NA OVOM FORUMU ZDRAVOG PATRIOTSKOG DUHA.APELUJEM DA SE POVEŽETE SA NEKOM OD NAŠIH SRPSKIH ZAJEDNICA U VAŠIM ZEMLJAMA I ODVOJITE KOJI EURO ZA NAŠE LJUDE DOLE.VERUJTE MI JEDNOJ NAŠOJ PORODICI JE I 50 EURA VELIKA STVAR A ZA NAS KARTON PIVA MANJE.NOSITE KOSOVO U SRCU I AKO IMATE NEKU PRILIKU DA ODETE TAMO,URADITE TO JER SAM OSEČAJ STAJATI NA KOSOVOM POLJU JE NEPRECENLJIV I U VAMA ČE PROBUDITI NEŠTO ŠTO DO SADA NIKADA NISTE MOGLI DA OSETITE.
Назад на врх Go down
ARKANOVA TIGRICA
Admin

Број порука : 301
Локација : Zьrich-Kraljevo

ПорукаНаслов: Re: Da li ste nekad bili na Kosovu?   Wed Aug 27, 2008 12:13 pm

MM1389 ::
POZDRAV SVIMA,KO JE BIO U SKORAŠNJE VREME NA KOSOVU ZANEMEO BI ZBOG MAČEHOVSKOG ODNOSA NAŠE MATICE PREMA SVOJOJ SVETOJ ZEMLJI.NAROD DOLE JE ZABORAVLJEN OD SVIH,PREPUŠTEN NA MILOST I NEMILOST ŠIPTARSKOJ NARKO MAFIJI.BIO SAM LIČNO NEDAVNO U KOSOVSKOJ MITROVICI I BIO NEPRIJATNO IZNENAĐEN KOLIKO JE ZAPRAVO TAJ NAŠ SEVERNI DEO MALI I U KAKVIM USLOVIMA LJUDI ŽIVE.A TEK KAKO ŽIVE OSTALI U TIH PAR ENKLAVA ŠTO NAM IH JE OSTALO.MI NEMAMO VLAST NI VOJSKU NI POLICIJU ALI VERUJEM DA SU SVI KOJI SU NA OVOM FORUMU ZDRAVOG PATRIOTSKOG DUHA.APELUJEM DA SE POVEŽETE SA NEKOM OD NAŠIH SRPSKIH ZAJEDNICA U VAŠIM ZEMLJAMA I ODVOJITE KOJI EURO ZA NAŠE LJUDE DOLE.VERUJTE MI JEDNOJ NAŠOJ PORODICI JE I 50 EURA VELIKA STVAR A ZA NAS KARTON PIVA MANJE.NOSITE KOSOVO U SRCU I AKO IMATE NEKU PRILIKU DA ODETE TAMO,URADITE TO JER SAM OSEČAJ STAJATI NA KOSOVOM POLJU JE NEPRECENLJIV I U VAMA ČE PROBUDITI NEŠTO ŠTO DO SADA NIKADA NISTE MOGLI DA OSETITE.

JA SAM BILA PRE MODA MESEC DANA, DOLE JE KAD ODES I KAD VIDIS KAKO SE BORE ZA ZIVOT I KAKO ZIVE STVARNO ZAOLOSNO.NA KOSOVU NIKD NIJE BILO SJAJNO ALI SADASNJE VREME KADA NAS NAROD NA KOSOVU STREPI DA LI CE DA SUTRA DA REZIVI,. OSTAO NAROD NA KOSOVU JE NAROD A SRCOM KOJI SAMO ZELI DA MIRNO ZIVI U SVOJOJ ZEMLI. I AKO SU KAO STO JE MM1389 REKO PREPUSTENI SU NA MILOST I NEMILOST,A TAJ ISTI NAROD JE NASMEJAN I UVEK SPREMAN DA TE UPOLA NOCI U POLA DANA LEPO DOCEKA.IMALO JE MNOGO ORGANIZACIJA, ALI NIKO NEZNA GDE SU ZAVRSILE TE PARE KOJI JE NAROD DAO, TO NIJE STIGLO NA KOSOVO. U NEKIM DEOVIMA KOSOVA KAD ODES JE KAO DA SI OTISO U PUSTINJU. AKO NEKOZELI NEGDE DA ODE NA ODMOR I UMOR NEKA ODE NA KOSOVO. PROVELA SAM 2 NEDELJE TAMO, ONAJ PLANINSKI VAZUH I VODA JE NESTO STO NEMA NIGDE...
Назад на врх Go down
Marko Kv

Број порука : 3
Локација : Краљево

ПорукаНаслов: Re: Da li ste nekad bili na Kosovu?   Thu Nov 27, 2008 5:33 pm

Имао сам кућу доле у Милошеву... И био сам доста пута...
Назад на врх Go down
Погледај профил корисника http://myspace.com/moskry
bobi
Гост

ПорукаНаслов: cao   Sat Jan 10, 2009 11:59 pm

qao svima
Назад на врх Go down
_KodoMAster_

Број порука : 156

ПорукаНаслов: Re: Da li ste nekad bili na Kosovu?   Tue Jan 13, 2009 7:15 pm

NE
Назад на врх Go down
ZELJKO_ZIVI_CCCC

Број порука : 105
Локација : Tudje necemo,Srbiju nedamo!

ПорукаНаслов: Re: Da li ste nekad bili na Kosovu?   Fri Feb 20, 2009 10:54 am

Izgleda da cu uskoro ici Very Happy
Назад на врх Go down
РСКрајина_Кобра

Број порука : 191

ПорукаНаслов: Re: Da li ste nekad bili na Kosovu?   Wed Jun 03, 2009 11:21 pm

Нисам, али се надам да ћу отићи и тамо.
Назад на врх Go down
cetnikzuki

Број порука : 5

ПорукаНаслов: Re: Da li ste nekad bili na Kosovu?   Thu Jun 04, 2009 12:44 am

Od Pancicevog vrha do granice sa Makedonijom niz liniju razdvajanja svaki pedalj sam pregazio.A liniju razdvajanja (namerno nepisem granica jer za mene nema granice sa nasom svetinjom) sam prelazio stalno onoliko koliko je moglo jer su se apaci pojavljivali veoma brzo jer su uvek snimali sta se radi.A i na tih 10-20.m. oseti covek nesto poseno.

A kad kucne cas-nadam se uskoro bicemo svi na Kosovu nasoj svetinji,a do tada treba gledati i pomoci narodu koji se bori za opstanak.

Srbadijo da se Arkanov bajrak vije nebi bilo siptarije!!!
Назад на врх Go down
Sponsored content

ПорукаНаслов: Re: Da li ste nekad bili na Kosovu?   Today at 12:49 am

Назад на врх Go down

Da li ste nekad bili na Kosovu?
Погледај предходну тему Погледај следећу тему Назад на врх 
Страна 1 of 1